Asset Publisher Asset Publisher

Zmiany spowodowane epidemią koronawirusa

W ramach realizacji zadań związanych z zapobieganiem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że ośrodki edukacyjne Nadleśnictwa Łopuchówko – OEL „Łysy Młyn” w Biedrusku oraz OEPL „Dziewicza Góra” w Czerwonaku zostaną zamknięte na okres od 12 marca do 30 kwietnia włącznie. W tym terminie odwołane zostają wszystkie zajęcia edukacyjne, wydarzenia organizowane przez Nadleśnictwo, a także rezerwacje miejsca na ognisko przy OEPL „Dziewicza Góra”. Na Dziewiczej Górze zamknięta będzie również wieża widokowa.

O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informowali na bieżąco na stronie internetowej i na naszym profilu Fb.

Prosimy o wyrozumiałość i mamy nadzieję, że odwołane spotkania uda nam się zorganizować w innych terminach.

Dodatkowo, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa decyzją władz Lasów Państwowych, jednostki przechodzą na tryb pracy zdalnej.

Od poniedziałku w naszych biurach liczba załogi będzie minimalizowana, dlatego apelujemy do wszystkich osób, które chcą się z nami skontaktować o załatwianie spraw mailowo lub telefonicznie.

telefon:  61 8122-161, 61 8122-177,

fax 61 8122-161 w.128

email: lopuchowko@poznan.lasy.gov.pl

 

INFORMACJA DLA WĘDKARZY
W związku z wprowadzonymi ograniczeniami funkcjonowania biura Nadleśnictwa Łopuchówko sprzedaż zezwoleń na sportowy połów ryb na jeziorach Worowo i Tuczno została wstrzymana do odwołania.