Kalendarz Kalendarz

Wróć do pełnej strony

10 lat Salonu FOTONATURA. Wernisaż wystawy fotografii Mariusza Szrajbrowskiego "Tuż za domem..."

Od 2013 roku w Salonie Fotografii Przyrodniczej u podnóża Dziewiczej Góry zorganizowano 35 przyrodniczych wystaw. FOTONATURA wciąż zachwyca odwiedzających prezentując kadry z życia lasu, wspomnienia z dalekich podróży, malarstwo inspirowane naturą i inne dzieła sztuki.

Już od 10 lat Salon FOTONATURA stanowi przestrzeń zarówno dla profesjonalistów jak i tych, którzy są dopiero na początku fotograficznej drogi. W ten sposób inspiruje odwiedzających, by ruszyć na łono natury i uwiecznić w kadrze jej piękno.

13 marca o godz. 18:00 Nadleśnictwo Łopuchówko i Fundacja Ludzki Świat - Mundo Humano zapraszają do Ośrodka Dziewicza Góra, by wspólnie uczcić to wyjątkowe święto i podsumować 10 lat działania Salonu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Mariusza Szrajbrowskiego, który często uwiecznia życie dzikich zwierząt „tuż za domem…”. Taki właśnie tytuł nosi wystawa fotografii wykonanych w Puszczy Zielonce, którą będzie można podziwiać w Ośrodku Dziewicza Góra do końca maja. Spotkanie uświetni prelekcja profesora Dariusza Gwiazdowicza dotycząca kulturotwórczej roli lasu.

Wydarzenie będzie także sentymentalną podróżą i okazją do spotkania artystów, których prace prezentowano dotychczas w Salonie FOTONATURA.

Serdecznie zapraszamy!

 

Grafika przedstawia zaproszenie na wernisaż wystawy "Tuż za domem..."