Asset Publisher Asset Publisher

Parking leśny w Boduszewie

Parking leśny w Boduszewie to świetne miejsce na spotkanie rodzinne, piknik ze znajomymi lub imprezę szkolną przy ognisku.

Informujemy, że wznowione zostają rezerwacje miejsca na ognisko przy OEPL „Dziewicza Góra” oraz przy parkingu leśnym w Boduszewie. Ogniska można rezerwować w godzinach funkcjonowania ośrodka, tak jak do tej pory.
Od 29 maja ośrodki i wieża widokowa są udostępnione dla zwiedzających. Wieża widokowa w najbliższym czasie będzie otwarta  TYLKO W WEEKENDY. 

Znajduje się on przy leśniczówce Boduszewo w oddziale leśnym 140f leśnictwa Boduszewo.

Dojechać do parkingu można kierując się z miejscowości Boduszewo w stronę miejscowości Huciska.

 • Osoby dokonujące rezerwacji muszą zaakceptować „Regulamin korzystania z miejsca na ognisko na parkingu leśnym w Boduszewie” (u dołu strony).
 • Miejsce na ognisko na parkingu leśnym w Boduszewie można zarezerwować na wybrane 3 lub 6 godzin (w przedziale 8:00-22:00) poprzez mailowe zgłoszenie na adres: patrycja.rozanska@poznan.lasy.gov.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia o możliwości rezerwacji terminu należy, zgodnie z przesłanymi informacjami, wnieść opłatę rezerwacyjną w wysokości 30 zł (rezerwacja 3-godzinna) lub 60 zł (rezerwacja 6-godzinna).
 • Dokonując przelewu należy pamiętać o podaniu danych (imię i nazwisko/nazwa instytucji, adres), na które zostanie wystawiona faktura. Faktura może zostać przesłana drogą elektroniczną lub można odebrać ją w biurze nadleśnictwa.
  Dane do przelewu:
  Nadleśnictwo Łopuchówko
  Łopuchówko 1
  62-095 Murowana Goślina
  Nr konta PKO BP: 03 1020 4027 0000 1602 1505 7877
  Tytuł: Rezerwacja miejsca na ognisko Boduszewo, data i godzina spotkania
 • Przed przyjazdem należy bezwzględnie sprawdzić stopień zagrożenia pożarowego w Punkcie Alarmowo-Dyspozycyjnym Nadleśnictwa Łopuchówko pod nr telefonu 531 826 584 zgodnie z wytycznymi otrzymanymi w potwierdzeniu mailowym.
 • W przypadku 3 stopnia zagrożenia pożarowego lasu nie ma możliwości rozpalenia ogniska.
 • Drewno na ognisko i artykuły spożywcze należy zorganizować we własnym zakresie.

 

Mapa dojazdu

 

Kalendarz rezerwacji obiektów 

 

Osoba kontaktowa:

Roksana Magda tel. 608 347 190

w zastępstwie od 30.10.2020 Patrycja Różańska

patrycja.rozanska@poznan.lasy.gov.pl

Nadleśnictwo tel. 61 8122-161